Наша продукція

_RNS7569.JPG
_RNS7854 - копия.JPG
IMG_0635.JPG
DSC_4904.jpg
IMG_0645.JPG
_RNS7569.JPG

Топс

(вовна для валяння та в’язання)

Топс суровий з тонкої вовни Мериноса (22-24 мікрони) та грубої помісної вовни використовується, як напівфабрикат для виготовлення пряжі, наповнювач для ковдр, сировина для нетканих матеріалів, топс фарбований – для валяння (іграшки, картини, прикраси, одяг) та гігантського в’язання (пледи, одяг та ін.). Кольорова гамма налічує понад 50 відтінків та постійно доповнюється. По запиту клієнта можливий індивідуальний підбір кольору за зразком чи карті Panton.

 
_RNS7854 - копия.JPG

Пряжа

ТОВ «Каскад-Текстиль», що входить до групи компаній Сумикамволь, є одним з найбільших імпортерів пряжі в Україну та має широку географію поставок (Білорусь, Туреччина, Польща, Індія, Китай та інші). Регулярний асортимент налічує майже 2000 найменувань пряжі різних складів, товщини та кольорів, який постійно оновлюється. Для зручності роздрібних клієнтів інтернет-магазин НАША ПРЯЖА.

 
IMG_0645.JPG

Котонін

(котонізоване волокно льону і конопель)

Фабрика Сумикамволь – одне з ключових підприємств в Україні, що займається переробкою (котонізацією) луб’яних волокон (льон, коноплі). На чесальних агрегатах волокно піддають механічній обробці, розщеплюючи його до тонкого, короткого і м’якого моноволокна.  В залежності від подальшого призначення котонін може піддаватися фізико-хімічній обробці: вимочування, відварювання, відбілювання, фарбування, віджим та сушіння.

Конопляний котонін гіпоалергенний, гігроскопічний, має антибактеріальний та протигрибковий ефект.

Сфера використання котонізованого волокна:

  • сировина для виробництва пряжі; 

  • виробництво паперу;

  • екологічний наповнювач для текстилю;

  • виробництво нетканого полотна;

  • матеріал для творчості та дизайну;

  • сировина для виробництва предметів по догляду за тваринами та вирощування рослин.

 
IMG_0635.JPG

Неткане полотно

Випускаємо широкий асортимент нетканого термоскріпленого полотна з натуральних (вовна, льон, коноплі) та синтетичних волокон (поліестр, полілактид та ін.), різної щільності, розмірів та складу. Коноплепон, шерстепон, льонопон, синтепон – ідеальні для пошиву ковдр, м’яких простьобаних наволочок, подушок, матраців, топерів та наматрацників. Детальні характеристики усіх видів нетканого полотна та ціни дивіться у прайс-листі.

 
DSC_4904.jpg

Текстиль UKONO

Натуральний текстиль для здорового і комфортного сну розроблений командою спеціалістів нашої фабрики. Подушки, ковдри, топери ТМ UKONO наповнені цілющим волокном конопель власного виробництва, а покриття із натуральної лляної чи бавовняної  тканини створюють всі умови, щоб отримати якісний відпочинок та сон.